Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mancini vë në dyshim aktivizimin e Xherdan Shaqirit

manciniEdhe pse pati një paraqitje të mirë në ndeshjen e Kupës kundër Sampdorias, Xherdan Shaqiri mund të mos luajë titullar në ndeshjen e radhës kundër Torinos në Seria A.
“Nuk besoj se Shaqiri mund të luajë 90 minuta. Do të vendosim të dielën”, tha Roberto Mancini. Xherdan Shaqiri ende nuk ka luajtur si titullar në Seria A.
Ish-lojtari i Bayern Munchen me shumë bujë është transferuar në Seria A tek Interi. Dy legjendat e futbollit botëror Oliver Bierhoff dhe Luis Figo e kanë vlerësuar si hap shumë të mençur transferimin në Inter. Shaqiri kishte oferta edhe nga disa skuadra tjera në mesin e të cilave edhe nga Liverpooli

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet