Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lezhë, vidhen dy “Daimler Chrysler” në të njëjtën lagje brenda 24 orëve

policia-lezheJane dashur vetem 24 ore qe ne Lezhe ne te njejten lagje te vidhen dy automjete identike me njera-tjeren. Policia nuk ka ende te dhena per autoret e ketyre vjedhjeve ndersa deklaron se po punohet per kapjen e tyre. Njoftimet e policise:

Me datë 24.01.2015, gjatë natës, në lagjen “Beslidhja” Lezhë, pranë banesës, shtetasit A S, i kanë vjedhur mjetin veturë të markes “DAIMLER CHRYSLER”, tip C220 CDI, me targë AA 233 KD. Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materjalet I kalojnë Prokurorisë Gjyqësor Lezhë për veprën penale të “Vjedhjes”, neni 134 i Kodit Penal.

Me datë 24.01.2015, gjatë natës, në lagjen “Beslidhja” Lezhë, pranë banesës, shtetasit P M, i kanë vjedhur mjetin veturë të markes “DAIMLER CHRYSLER”, tip C220 CDI, me targë AA 008 EH . Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materjalet I kalojnë Prokurorisë Gjyqësor Lezhë për veprën penale të “Vjedhjes”, neni 134 i Kodit Penal.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet