Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kylie Minogue sharmante

Është 46 vjeçarja Kylie Minogue ajo që ka arritur të rrëmbejë trofeun Australian of the Year në Britaninë e Madhe ndërsa mori pjesë në mbrëmjen gala të mbajtur në Londër të shtunën mbrëma. Ajo që padyshim ka rënë në sy është veshja e saj dhe sensualiteti që arrin të përcjellë edhe pse mosha e saj tanimë po lëviz me shpejtësi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet