Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ky është shqiptari që e refuzon Kim Kardashianin

Deputeti i Kuvendit të Kosovës Fisnik Ismaili ka qenë pjesë e intervistës ’60 sekonda’ të emisionit Prive në mesin e shumë pyetjeve, atij i është bërë edhe një pyetje provokative.

‘A e do e refuzoje Kim Kardashian?’ i tha gazetarja, ndërsa përgjigje ishte shumë e sigurt, ‘Po e refuzoj’. Kosovarjaks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet