Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kjo është pishina më e madhe në Londër mbi lumin Tamiz

pishina-londonKa më shumë se gjysmë shekulli që një nga pjesët e lumit Tamiz u shpall ‘biologjikisht e vdekur “, sepse lumi ishte shumë i pistë.

Por me ujin që tani është i pastër, sipërmarrësit duan të ndërtojnë një pishina të hapur në ajër që kushton 10 milion paund në mes të Lumit Tamiz, në  Londrën qendrore, citon lajmifundit.al.  Specialistët e pastrimit nga Gjermania,  e cila ka standardet më të larta të pastërtisë të ujit në Evropë,  kanë projektuar një sistem që do të sigurojë larje të sigurt për vizitorët e të gjitha moshave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet