Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kelly Brook lëvdohet: Jam tejet seksi (Foto +16)

keModelja dhe aktorja britanike Kelly Brook është lavdëruar për parakalimin në tepihun e kuq pasi ka treguar se ka humbur disa kilogram. 35-vjeçarja është në rrugën e duhur për linjat e dëshiruar! Kelly është shfaqur në ndarjen e çmimeve të revistës “Entertainment Weekly” dhe me pamjen e saj ka lënë gojëhapur shumë të pranishëm. “Tashmë kam humbur disa centimetra në bel”, u është lavdëruar ajo gazetarëve në tepihun e kuq, transmeton Koha.net. Kelly disa javë më parë ka filluar dietën Atkins. Kosovarjaks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet