Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Kallashi” nxjerr fotot: I kam si Kim Kardashian

kallashi-kardashianValltarja seksi Donjeta Kosumi – Kallashi, sot ka krahasuar veten me Kim Kardashianin.

Sipas saj te pasmet i ka të ngjashme si të Kim-it.

Ajo në facebook ka shkruar se prej përmas jam e njetë si Kimi  “Po t’Shoh permas Si me pa Kimin”  ka shkruar Kallashi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet