Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Juventusi fiton në shtëpi, Pogba shënon supergol


Juventusi ka vazhduar me fitore, në kuadër të javes se 20 të Serie A, duke mposhtur në shtëpi Chievo Veronan, me rezultat 2:0.

Juventusi ka regjistruar një tjetër përformancë të mirë, ndaj Chievo, duke vërtetuar se mbetet skuadra më serioze për titull në Serie A.

Paul Pogba dhe Stefan Lichtsteiner, shënuan për fitoren e Juventusit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet