Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Grushta në fushë, Lorik Cana përleshet me Philippe Mexes

Philippe Mexes u rrah dje me disa futbollistë të Lazios. Mbrojtësi i Milanit, Philippe Mexes, doli nga vetja e tij në sfidën e djeshme kundër Lazios.

Mexes u përlesh me disa futbollistë kundërshtarë, përfshirë kapitenin e Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe kapitenin e Lazios, Mauri.
Ky i fundit e pësoi më keq nga francezi, teksa Cana u kap për fyti nga ky i fundit.
Në fund, Mexes u ndëshkua me karton të kuq direkt për gjestet e tij të pahijshme në fushën e lojës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet