Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Chris Brown në qendër të një hetimi kriminal

chrisKëngëtari reper Chris Brown është në qendër të një hetimi të ri criminal por këtë herë në rolin e viktimës. Forcat e sigurisë i thashë rrjetit TMZ se kur Chris u burgos për largim nga rehabilitimi në muajin prill dhe u dërgua në Uashington për seancën dëgjimore, ndalesa e tij e parë ishte burgu San Bernardinho County. Chris ishte aty vetëm për një ditë por procedurat kërkonin shtypjen e një karte identiteti. Kur Chris u largua, karta e tij u harrua në burg. Hetimi më i ri nisi në momentin kur një person tentoi ta shesë në internet kartën e Chris për një shumë prej 10 mijë dollarësh.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet