Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Braçe: Mos harroni të thoni se “Gjedhi” ishte baza e përgjimit edhe nga Gazidede

erion-brace14Deputeti socialist Erjon Brace permes nje komenti ne rrjetin social Facebook ka komentuar inaugurimin e shtepise se famshme Gjedhi, e njohur per pergjimet te cilat jane kryer ne kete objekt. “Per te thene te verteten deri ne fund; Shtepia me gjethe” ashtu ka qene, Maternitet, Gestapo, Sigurim i Shtetit!!Po nuk mbaron ketu!”Shtepia me gjethe” ka vijuar te jete “Shtepia e Pergjimit” te kundershtareve politike edhe nga 1992-shi deri ne 1997-te!!Pooo, ne kohen e Sali Berishes dhe Bashkim Gazidedes dhe SHIK-ut te tyre kriminal, gjymtues dhe vrases!! Nese duhet qe tua kujtojme shqiptareve, tua kujtojme ne cdo dimension te saj!!”, shkruan Brace.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Murat shtaga says

    Ik ere hajdut xhepash i bere ti me fol

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet