Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bleona qeras fansat me video-selfie gjysmë e zhveshur në jaht

bleonaaaaKengetarja shqiptare Bleona Qerreti i ka përshëndetur fansat e saj me një video selfie nga një jaht diku në një bregdet ku është duke kaluar pushimet e saj.

Ajo ka realizuar kete video selfie, duke fokusuar me shume trupin e saj, fillimisht gjoksin, me pas barkun, mesin dhe ne fund kembet ndersa ka qene gjysme e zhveshur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet