Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Vagina” e kësaj femre, lodër erotike në duart e mijëra njerëzve (video)

vaginaMay Eufratit nga Republika Çeke, ia ka “huazuar” organin e saj gjenital një fabrike në Sevilla të Spanjës. Sipas modelit të saj, po prodhohen seks-lodrat me anë të cilave po kënaqen meshkujt e botës.

“Flashlight” është lodra erotike që është bërë sipas madhësisë dhe formës së vaginës të kësaj femre.

Vajza u impresionua edhe më shumë gjatë qëndrimit në fabrikë, teksa fliste me punonjësit para mijëra replikave të vaginës së saj.

Lodra për masturbim është bërë nga vajrat bimore dhe jo nga materialet e lateksit e sintetikes, për çka ofron kënaqësi edhe më të madhe.

Pronarët dhe punonjësit e fabrikës pohojnë se “raporti” me këtë lodrës është sikurse me një femër të vërtetë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet