Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Transferimi i Pajtim Kasamit kthehet në telenovelë

kasamiVazhdon te mbetet e paqartë e ardhmja e futbollistit shqiptar Pajtim Kasami. Lojtari i ekipit grek Olympiacos po kërkohet nga skuadra e Schalke 04.

Mediet në Gjermani kanë paralajmëruar se marrëveshja mes drejtuesve të skuadrës së Schalkes dhe agjentit të futbollistit shqiptar mund të arrihet, pasi lojtari është i interesuar ta provoj vetën në Bundesliga.

Në të kaluarën anëtari i reprezentacionit zviceran ka pasur eksperiencë në Angli dhe Itali, kurse me ekipin grek ka kontratë deri në vitin 2018.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet