Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Stallone me rol të ri të çuditshëm

silvesterSylvester Stallone është fytyra e re e bukës Warburtons.

Aktori 68-vjeç, Rocky, do të aktrojë përkrah bosit të furrës, Jonathan Warburton, në fushatën re.

Vet Warburton është shprehur tejet i emocionuar që do të aktrojë përkrah një superylli holivudian siç është Sylvester Stallone.

Në ndërkohë, raportet mediale thonë se Stallone ka nisur xhirimet e reklamës të furrës më 22 janar në Whitewood, Castleford, transmeton Koha.net.

Fotografi nga fushata e shfaqin Stallonen para një flote kamionësh të portokalltë të Warburtons i cili njëkohësisht mban në kokë kapelën me mbishkrimin “W”, si dhe një jelek me logon e kompanisë në ballinë.

Kohë më parë u raportua se aktorja Lindsay Lohan do të xhironte një reklamë për “Esurance”, ndërsa Robert De Niro dhe Leonardo DiCaprio tashmë veçse kanë realizuar reklamën 70 milionë dollarëshe të kazinosë “Scorsese”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet