Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shqiptaro amerikanja Alby Rydes: Shijoj gjithmonë skenat lezbo

alby rydesNë fillim ishte Breanne Benson por tanimë është edhe Albu Rydes, një tjetër femër me origjinë shqiptare që ka hyrë në industrinë e nxehtë amerikane. Vajza e lindur në Miami por me prejardhje shqiptare njihet si ndër më të nxehtat eindustrisë me pullë të kuqe. E veçanta e saj është se ka realizuar tatuazhe në çdo pjesë të trupit, përfshirë pjesët intime. Alby është pyetur se çfarë shijon më shumë gjatë realizimit të skenave pornografike. Ajo ka pranuar se i shijojnë më shumë skenat me femra. “Me pëlqejnë shumë seknat që realizoj me femra, aksionet lezbo më ndezin fare, edhe pse për mua nuk janë më pak të rëndësishme ato me meshkuj”, thotë ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Luftë Psikologjike Çmoralizuese says

    Kjo dukuri duhet parë me ftohtësi dhe syshqiponjësí;
    vetëm kështu mund ta dallojmë për atë që ësht në vërtetë:
    një sulm globalist kundra Traditës, Mendësisë, Moralit, Kulturës dhe gjithë Kombit Shqiptar. Kjo është një kukull e rreckanisur që manovrohet prej globalistëve për të shthurur dhe degjeneruar Rininë Shqiptare (porsi gracka tjetër “Rita Ora” që as nuk është, as nuk ngjanë e as nuk sillet si shqiptare, por përdoret si vegël e verbër në duar të globalistëve me qëllim shpërbërjen e kombit.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet