Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkodër, babai i nxënësit të dhunuar: I dhashë leje mësueses ta rrahë djalin

policia-shkoderKa habitur me dëshminë e dhënë në polici Lulzim Cubi, babai i të miturit që është dhunuar nga mësuesja në Shkodër.
Cubi ka deklaruar se i ka dhënë vetë leje mësueses për ta qëlluar të birin, nëse kryen ndonjë gabim në shkollë.
“I kam dhënë leje mësueses. Ai nuk është fëmija i parë por është fëmija i dytë. i kam thënë se e qëllove ndonjëherë nuk ka problem. Jam plotësisht dakordme ato pamje. Meqenëse ia kam dhënë të drejtën unë s’kam kundërshtime.” ka deklaruartha Lulzim Cubi.
Hetimet po zhvillohen në komisariatin e policisë së Malësisë së Madhe për videon e publikuar ku mësuesja e matematikës në shkollën “Prek Gjoni” në Bajzë të Malësisë së Madhe, Suela Piranaj qëllon nxënësin e saj.
Në polici, Suela Piranaj ka deklaruar se Nxënësi ishte problematik dhe se çara se ta godiste i kishte tërhequr disa herë vëmendjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet