Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sarah Palin mund të garojë për Presidente të SHBA-ve

sarah palinSarah Palin e ka lënë të hapur mundësinë që në vitin 2016 të garojë për postin e Presidentes së Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ajo deklaroi se është e interesuar në fushatën e ardhshme dhe është momenti që SHBA të zgjedhë në krye të shtetit një femër. Ish guvernatorja e Alaskës ka qenë kandidate për zv.presidente e SHBA-ve krah John McCain në fushatën e vitit 2008.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet