Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama: Del nga llumi një tjetër perlë e trashëgimisë, Ura e Velabishtit

ramaKryeministri Edi Rama ka postuar sot në rrjetin social “Facebook” një foto ku tregon Urën e Velabishtit në Berat, e cila është rikonstruktuar dhe pastruar.

“Del nga llumi e shpëton nga makinat një tjetër perlë e trashëgimisë, Ura e Velabishtit,1km nga ura e famshme e Beratit”, shkruan Kryeministri Rama në postimin e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet