Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

PSG nxjerr në shitje Lavezzin

lavezziFutbollisti argjentinas Ezequiel Lavezzi këtë merkato pritet të largohet nga skuadra e Paris Saint-Germain, pasi në këtë skuadër ai po vlerësohet si i panevojshëm.

Mediet në Francë kanë zbuluar se trajneri Laurent Blanc i ka porositur drejtuesit e klubit për ta shitur ish-sulmuesin e Napolit në këtë muaj.

Interesimi për sulmuesin 29-vjeçar është mjaftë i kërkuar në Itali. Janë skuadra e Napolit dhe Interit që po interesohen për shërbimet e tij, kurse në anën tjetër edhe Liverpooli vazhdimisht ka shfaq interesim për këtë futbollistë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet