Protesta, policia rrethon Qeverinë dhe Parlamentin

Kliko per me shume info

policiPolicia e Kosovës ka ndërmarrë masa shtesë për mbrojtjen e institucioneve të shtetërore, duke vendosur kordonë para objekteve të Qeverisë dhe Parlamentit të Kosovës.

Protesta pritet të fillojë në orën 14:00 ndërkohë që në shesh tashmë vërehet një numër i madh i qytetarëve që po bartin edhe pankarta në duar..

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here