Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Protesta, policia rrethon Qeverinë dhe Parlamentin

policiPolicia e Kosovës ka ndërmarrë masa shtesë për mbrojtjen e institucioneve të shtetërore, duke vendosur kordonë para objekteve të Qeverisë dhe Parlamentit të Kosovës.

Protesta pritet të fillojë në orën 14:00 ndërkohë që në shesh tashmë vërehet një numër i madh i qytetarëve që po bartin edhe pankarta në duar..

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet