Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Prishtinë, protestuesit thyejnë xhamat e Qeverisë

qeveri-prishtineDisa nga gurët e hedhur kanë arritur të thyejnë disa nga xhamat e ndërtesës së qeverisë.

Numri i madhë i protestuesve të cilët janë mbledhur sot në Prishtinë për të protestuar kundër minsitrit Jabllanoviq dhe shtetëzimit të Kombinatit “Trepça”, kanë filluar ta gjuajnë me gjësende ndërtesën e Qeverisë së Kosovës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet