Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Nicolas Cage me rol në komedinë për Bin Ladenin

nicolas cageAktori i famshëm Nicolas Cage, ka pranuar një rol në komedinë “Army of One” që ka të bëjë me Osama Bin Ladenin.

 Regjisori i filmit “Borat”, Larry Charles, ka vendosur që ta kthejë në film një artikull të revistës “GQ” që tregon për një qytetar amerikan, i cili kishte vendosur që të nisej për në Afganistan që ta vriste terroristin.

Cage do ta luajë rolin e Gary Faulkner, i cili disa herë tenton të hyjë në Pakistan e Afghanistan për ta vrarë Osama Bin Ladenin, transmeton Koha.net.

Cage së fundmi është shfaqur në filmin “Dying of the Light”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet