Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Murgesha lind djalë pa e ditur që ishte shtatzënë!

murgeshaNjë murgeshë në Itali i ka habitur të gjithë pasi lindi një djalë, disa ditë pasi ishte ankuar për dhembje barku.

Gruaja, e cila i përkiste një urdhri në Macerata, tha se nuk e dinte që ishte shtatzënë dhe se në spital kishte shkuar pasi kishte dhembje të forta stomaku.

Murgesha me origjinë nga Amerika e Jugut kishte mbërritur në manastir në muajin qershor.

Kjo nuk është hera e parë që një murgeshë lind papritur. Vitin e kaluar, një murgeshë 31-vjeçare nga El Salvadori lindi një djalë, të cilit i vuri emrin Papa Françesk.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet