Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Motra e Afërdita Dreshajt bën bujë me format e gjoksit

jehona-dreshajAjo njihet përgjithësisht për faktin se është motra e Afërdita Dreshaj, por jemi të sigurt se shumë shpejt do të thuhet e kundërta.

Jehona është motra e vogël e Afërditës por për nga format e lë shumë prapa motrën këngëtare.

Ajo është pajisur nga natyra me një arsenal që shumë femra do t’a kishin zili dhe shume meshkuj ender.

Dekolteja e saj tashmë është bërë ndër më të dashurat në trojet shqipfolëse.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet