Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Luis Enrique: Nuk ka ndërruar asgjë te Barca

lousTrajneri i Barcelonës, Luis Enrique, thotë se ekipi Blaugran nuk ka pësuar ndonjë ndryshim as në aspektin e situatës as në asnjë aspekt tjetër.

Katalanasit kanë pasur start të keq të vitit 2015 si brenda ashtu dhe jasht fushe, por ata arritën që të fitojnë dy ndeshje radhazi dhe tash po thuhet se Barca ka hyr ënë formë.

“Nuk ndihem as më i dobësuar as më i forcuar. Unë po bëj punën time. Pa marrë parasysh ajo që bëj unë ka impakt. Unë e kam ditur se kur e kam marrë në drejtim skuadrën dhe kohën tash – asgjë nuk ka ndryshuar”.

“Nuk ka problem me Rakiticin, ai është lojtar me rëndësi për mua. Unë do të fusë në fushë gjithmonë ekipin tim më të mirë. Unë dua që të nxjerr më të mirën nga lojtarët që kam”, potencoi Enrique.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet