Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lezhë, policia: Arrestohet përdhunuesi i vajzës 15-vjecare

policia-lezheeeNjë i ri është arrestuar nga policia e Lezhës pasi akuzohet se ka përdhunuar një adoleshente 15-vjecare.
Sipas burimeve zyrtare të policisë, mësohet se me datë 23 janar 2015, ora 23.00 u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit Taulant Lleshi, vjeç 29,  banues në Koder-Mulliri, Lezhë.
Arrestimi sipas policisë, është bërë pasi ndaj tij ka berë kallzim shtetasja M C, 15 vjeçe, se ka bashkëjetuar me këtë shtetas dhe se ka kryer marrdhenie seksuale me dhunë dhe është dhunuar fizikisht.
Policia e Lezhës deklaroi se materialet i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyësor Lezhë për veprat penale “Mardhenie seksuale ose homoseksuale me dhunë më të mitur  të moshes 14-18 vjeç” dhe “Shtrëngimi ose pengimi për të bashkëjetuar ose për të zgjidhur martesë”, nenet 101 dhe 130/a i Kodit Penal.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet