Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ky është shqiptari që la me gojë hapur bukuroshen Kim Kardashian


Lajmet e mira kanë ndjekur njëra-tjetrën së fundi për këngëtarin e ri shqiptaro-amerikan Albert Stanaj.
Mbrëmë në darkë, Kim Kardashian e promovoi për 28 milionë ndjekësit e saj në Twitter: “Sa i ëmbël është ky këngëtari i ri shqiptar Albert Stanaj kur këndon “Only One”.

Në llogarinë e tij në twitter ai publikon shpesh’herë fotografi duke u shoqëruar me këngëtarë me famë botërore si: Drake, Trey Songz, Ce Lo Green, Avicii, por edhe me futbollistin Xherdan Shaqiri.
shqiptari-kim-kardashian

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet