Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kjo është striptistja me e çuditshme që keni parë ndonjëherë

striptisteeeNjë grua 91 cm e gjatë e cila është  keqtrajtuar në shkollë për shkak të gjatësisë së saj është duke qeshur sërish.

Tani ajo fiton rreth 1.400 paund në javë si një striptiste dhe është vendosur të martohet me një ushtar pothuajse dy herë sa gjatësia e saj.

Kat Hoffman, 26 vjeç ngacmohej nga të gjithë dhe cilësohej si xhuxhe kur ajo ishte më e re, citon lajmifundit.al, por tani është duke shfaqur lookun e saj të ri nën pseudonimin e “Kat te Midget Stripper ‘ .

Ajo ka gjetur edhe dashurinë e saj, Eich BUSCHER, 180 cm. Ajo shprehet se secili është seksi në mënyrën e tij.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet