Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Kallashi” ngacmon publikun gjatë kërcimit spektakolar

kallashiiValltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi po vazhdon të publikojë për fansat e saj në facebook fotografi të nxehta.
Gjate performancave te saj ne skene, ajo duket se nuk e ka mendjen vetem tek performancat e saj por edhe tek publiku duke shikuar persona te caktuar gjate kercimit ne skene.
Kallashi këtë herë ka pasura një fotografi duke vallëzuar derisa në mbishkrim tregon se është duke e shikuar dikë.

“Kqyr me sy”, ka thënë ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet