Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ish-mikesha dëshmon çfarë di për jetën e Rezarta Shkurtës dhe Ermal Hoxhës

rezarta afrovitiArrestimi pak ditë më parë i nipit të ish diktatorit Enver Hoxha ka bërë që të vijë në plan të parë të medias edhe marrëdhënia e tij me këngëtaren Rezarta Shkurta dhe stili i jetesës së tyre. Në rrjetet sociale nuk kanë munguar sulmet për atë çka është cilësuar jetë luksi, e lidhur menjëherë më pas me faktin se Hoxha u arrestua si i dyshuar për përfshirjen në një rrjet të trafikimit të kokainës. Gjithësesi, në një koment në Facebook, ish-mikesha e Rezartës, Afroviti Goge është shprehur “Une nuk po shkruaj aspak per te mbrojtur Rezin apo Ermalin ne kete mes por ama dua te them ato cfare di per aq kohe sa kam qen mikeshe me te. Cfare ka shkruar Aulona me lart eshte plotesisht e vertete. Kto shpifje qe ben media ne Shqiperi te bejn per te vjelle jo vaska me qumesht jo ferrari , jo kompania etj.. Vaska 60 dollar ben dhe Rezi e ka pas gjithmone qef qe kur e kishte provuar ne Kine ke Missi qe ka perfaqsuar Shqiperine , e ca ka ktu per ta ber te madhe ?! Ferrari eshte perdorur vetem per videoklip ndersa kompani mund te hapesht sot me 1000 lek te vjetra per ta hapur ne QKR , seshte qe te duhet ndonje para e madhe se fundja me sh pak lek e kam hapur edhe une NumberOne nuk eshte qe detyrimisht jam marr me pune te pista.Ne ate lloj kompanie te duhet me shume talent se sa lek , qe mesa duket nga suksesi ajo e ka.Ata gjithmone kane ber jete te thjeshte kte e di shume mire pasi i njoh prej vitesh. Persa i perket ceshtjes le ta zgjidhin autoritetet perkatese po boll shpiket e folet per gjera qe as keni dijeni e as ju takojne. Kaq kisha”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet