Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ish-burri padit ish-zëdhënësen e Berishës, Juela Mecani

mecaniiiIsh-zëdhënësja e kryeministrit Sali Berisha, Juela Mecani është paditur së fundi nga ish burri i saj Dritan Haxhiraj.
Pak kohë pas denoncimit që vetë Mecani  bëri ndaj ish burrit, ka qenë ky i fundit që ka bërë kundërpadi.
Burri pretendon se Mecani nuk e ka lënë të kalojë kohën e mjaftueshme me vajzën e tyre.
Padia është bërë në gjykarën e Tiranës. Kohët e fundit Mecani thuhej se kishte akuzuar ish burrin për dhunë psikologjike por ish zëdhënësja e mohoi dicka të tillë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet