Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I dashuri i deputetes më të re të Kuvendit të Shqipërisë

Kejdi MehmetajËshtë konsideruar vajza më me fat mes moshatarëve të saj në Shqipëri, pasi është deputetja më e re në Kuvend, mes politikanëve gjithë eksperiencë. Deri tani, 22 vjeçarja Kejdi Mehmetaj shquhet për elokuencën e saj në debate, aftësi që e bën të jetë e preferuara e paneleve televizive kur diskutohen tema të ndryshme të brezit të saj. Dhe fama si politikania me moshën më të re natyrisht që zgjon kureshtinë në publik për të mësuar më shumë rreth jetës së saj private, miqësitë që ka brenda dhe jashtë punës dhe sip o ecën në çështjet e zemrës. Paparaci i PanoramaPlus e ka fotografuar në zonën e bllokut. Miq të afërt të Kejdit i kanë pohuar gazetës se fjala është për një miqësi speciale mes saj dhe djalit që shihni në foto, i cili quhet Klevi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet