Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Genta Ismajli vishet nga mesi e lart

genKëngëtarja Genta Ismajli tashmë e tutje siç edhe ka thënë më shumë po përshtatet të jetojë dhe të kendojë në Shqipëri. Ajo vetëm pak ditë më parë ka qenë e ftuar në një club në Shkodër ku sic duket është kujdesur të vishet nga mesi e lart, ndërsa poshtë vetëm me “brekë”.BS Kosovarjaco

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet