Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fanny Neguesha: Balotelli ishte xheloz, donte të më mbante mbyllur brenda

balotelli-fannyBukurishja Fanny Neguesha ka bëre publike disa detaje të marrëdhënies së saj të përfunduar tashmë me futbollistin Mario Balotelli.

Në nje prononcim për ‘Tuttosport’, Fanny zbuloi se sulmuesi italian është shumë fanatik.
“Nuk donte që të punoja, nuk donte që të kërceja dhe nuk donte që të dilja në faqet e para të revistave. U mundova ta bindja, por ai është shumë kokëfortë”, u shpreh ish-partnerja e lojtarit që aktualisht luan për Liverpool.

Fanny zbuloi edhe disa aspekte të personalitetit të Balotellit: “Është tip i mbyllur dhe shumë më i ëmbël sesa duket. Kështu që, para se ta sulmojnë të tjerët, sulmon vetë. Por ka një zemër të madhe.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet