Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Edhe Ermela e Big Brother hap një biznes

ermelaErmela Mezuraj, ish fituesja e Big Brother Albania 4 mësohet se ka hapur një biznes privat. Në një intervistë për të përjavshmen Panorama Plus, ajo thotë se për momentin po merret me pasionin e saj, stilimin. “Unë nuk kam shumë që kam filluar të investoj në këtë fushë, port ë paktën jam në pikën e duhur. Aktualisht po ndjek studimet në Institutin e modës burgo, në drejtimet stilim, modelim sartorial. Të krijoj veshje për të tjerët është një pasion i vjetër i imi. Mund të them një dëshirë që e kisha ruajtur në sirtar për ta shpalosur në momentin e duhur. Kjo është shkolla ime e dytë pas studimeve në degën e punës sociale. Synimi im është shumë shpejt të kem atelienë time në Tiranë dhe po punoj për ngritjen e këtij biznesi. Të krijosh është gjithmonë art dhe mua më pëlqen të jem pranë artit”, tha ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet