Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy të dënuar me varje i shpëtojnë litarit në minutën e fundit

varjeeeDy të dënuar me vdekje në Iran u shpëtuan në minutën e fundit nga ndëshkimi sepse ata u falën nga familjet e viktimave.

Sipas revistës së lajmeve “Hemsehri”, i dënuari me vdekje, Sefer Ali, i cili po vuante dënimin në burgun e qytetit iranian Sav, shpëtohet nga familja e viktimës, ndërkohë që ekzekutimi i tij pritej të ndodhte së shpejti.

I burgosuri u shpëtua me prerje të litarit të varjes.
Nga ana tjetër, në qytetin Hestrud në provincën lindore të Azerbajxhanit, një tjetër i burgosur u shpëtua nga dënimi me vdekje, pasi atë e fali nëna e viktimës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet