Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dieta me “Nutella” e modeles 41 vjeçare, Heidi Klum

heidi-klumModelja 41 vjeçare, Heidi Klum vazhdon të pozojë me të brendshme falë dhe linjave perfekte edhe pse mosha e saj ndryshon nga modelet e tjera.

Ndryshe nga të tjerat që kujdesen për trupin e tyre duke mbajtur dietë, Heidi ka zgjedhur metodën e saj për t’i mbajtur linjat në formë.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku shihet teksa kishte përgatitur një krep të lyer me Nutella për vaktin e saj. Me sa duket për modelen, Nutella është “ilaçi” i saj shërues.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet