Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Çiljeta Xhilaga bëhet kokëkuqe

cil

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. MALSORI says

    kisha degjuar per ksulkuqen po nuk e dija se kush ishte tani e mora vesh
    hahaha

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet