Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bleona poston këtë foto dhe thotë “ja ku duhet prekur një femër”

bleKengetarja e shume debatuar Bleona Qerreti ka publikuar kete fotografi ne profilin e saj ne Facebook dhe e shoqeon me shenimin “Ka nje vend ku ju mund te prekni nje femer qe do ta cmendte ate…..Zemra”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet