Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Armina merr kredi për dyqanin?!

armina-neplazhArmina Mevlani, e dashura e djalit të ish-Kryeministrit Sali Berisha ka dhënë detajet për biznesin që ka hapur në Tiranë. Ajo tha se ka marrë kredi në emrin e saj për të hapur dyqanin e përfolur qysh përpara pak javësh. “Nuk ka absolutisht asgjë të keqe në këtë mes, se njeriu duhet të mësohet me punë dhe të përpiqet”, tha ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet