Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Levan-Tepelenë, vdes 58-vjeçari, plagosen familjarët

ambulanca14Një aksident me pasojë një të vdekur ndodhi këtë të shtunë në aksin Levan-Tepelenë. Një makinë ka dalë nga rruga, ku ka gjetur vdekjen 58-vjeçari Flamur Ismaili.

Sipas informacioneve nga policia për Shqiptarja.com Ismaili udhëtonte në makinë sëbashku me familjen, pjesëtarët e të cilës kanë mbetur të plagosur si pasojë e aksidentit.

Sipas hetimeve të para të policisë në terren, shkak për daljen e automjetit nga rruga dyshohet të jenë bërë kushtet e këqija

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet