Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Adnan Januzaj “hipnotizon” kundërshtarët…


Adnan Januzaj ishte titullar dje për Manchester United në ndeshjen e FA Cup kundër Cambridge United.

Shqiptari i Belgjikës shfaqi një formë të mirë, duke qënë shpeshherë problem për mbrojtjen e vendase.

Në videon e mësipërme mund të shihni një moment kur Januzaj trullos lojtarët kundërshtar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet