Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

A është kjo selfie më e frikshme nga Brooke Shieds?!

brookeDhëmbët e saj duken përfekt. Kjo natyrshëm tregon se Brooke Shields i kushton rëndësi të madhe kujdesit për to dhe vizitave tek dentisti. Ka zgjedhur pikërisht një të tillë për të treguar jo vetëm dhëmbët por përmes një selfie ka trembur edhe fansat. A është kjo selfie më e frikshme e saja. Ka shumë gjasa që po.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet