Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zyrtare: Reali transferon Lucas Silvan

silvaaReal Madridi ka konfirmuar transferimin e yllit të ri brazilian, Lucas Silva nga Cruzeiro.

Në garë për brazilianin ishte edhe Arsenali, por në fund shërbimet e tij i siguroi klubi spanjoll.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet