Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vlorë, tentoi të vrasë gruan, ndalohet dhe arrestohet nga policia

polici vlorePolicia parandalon nëj krim në familje. Ngjarja është regjistruar në orët e mbrëmjes së sotme në fshatin Drashovicë, ku burri ka tentuar të vrasë gruan e tij me armë zjarri.

Policia ka arrestuar Meridjan Myslimin 50 vjeç, ndërsa gjatë kontrollit në banesë iu sekustruan një pushkë, tre kallëpe tritol dhe 1300 cope fisheke.

Nga ana e bluve kanë nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave dhe shkaqeve të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet