Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Trupi ‘super’ i Albana Osmanit (Foto)

albanaFakti që prej disa kohësh merret me palestër dhe stërvitje për të ruajtur linjat e trupit dihet, por teksa këto sforcime të sajat kanë dhënë rezultat të kënaqshëm, Albana Osmani nuk ka pse të mos krenohet me linjat e saj. Në profilin e saj në Instagram prezantuesja e Top Channel ka postuar një fotografi me diçiturë “Stil jete”, ku shihet në palestër me një trup super të palestruar, ndërsa bën një selfie në pasqyrë.  Për shkak të trupit të lakmueshëm ajo ka marrë një sërë komplimentash, të cilave ju është përgjigjur me fjalët: “Faleminderit miqtë e mi.

Po e bëj stil jete meqë nuk e kisha dhe ia vlen! Qoftë dhe për qarkullimin më të mirë të gjakut që është minimalja për një jetë të shëndetshme. Paska shumë rregulla. Mos ha këtë, mos ha atë, pi këtë, pi atë, por po i marrë me rradhë. Shpresoj t’iu shtyj dhe ju sadopak”. Kosovarjaco

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet