Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Termeti që detyroi njeriun ateist të besojë tek Zoti

Në një video të publikuar në Youtube shihet një njeri, i cili ndonëse cilesohet si ateist (qe nuk beson tek feja),

së paku sipas përshkrimit të videos, në momentin që “ballafaqohet” me një tërmet, përmend Zotin.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet