Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Talenti shqiptar Shkëlzen Gashi transferohet në Angli

gashiiiFutbollisti më i mirë në superligën zvicerane, Shkëlzen Gashi, mund të transferohet në Premier ligën angleze.

Kosovari që luan për Bazelin dhe njeherësh është golashënuesi më i mirë në Zvicër ka marrë një ofertë nga skuadra e West Bromwich Albion në Angli.

Skuadra angleze po mendon ta sjellë Gashin në Premierligë që në afatin e janarit, edhe spe është vështirë ta lejojë Bazeli.

Vlera e Shkëlzen Gashit llogaritet në rreth 5 milionë funte.albinfo

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet