Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sot protestojnë Gjilani, Kamenica e Suhareka

gjilaniGjilani, Kamenica dhe Suhareka do të protestojnë sot për të kërkuar shkarkimin e ministrit Jabllanoviq dhe mbrojtjen e “Trepcës”.

Ndërkaq, Këshilli i Nxënësve të Prishtinës ndonëse të rinj në moshë janë duke bojkotuar sot orën e dytë të mësimit në shenjë mobilizimi për protestën e së shtunës.

Protesta dje ka pasur në Deçan e Malishevë.

Nysrete Kumnova nga “Thirrjet e nënave” merrte pjesë në protestën e Deçanit, ku ka thënë se me deklaratat e Jabllanoviqit, nuk janë fyer vetëm nënat e të të pagjeturve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
 1. ilir says

  Terroristet seksual jane:
  Demireli
  Agim Ceku
  Martin Ahtisari
  Adnan Murseli
  Isaki i cajanve(shkup)
  Halil Halimi(Arulla)
  Gezim Ostreni
  Fazli Veliu
  Ali Ahmeti etj.Keta persona paraqesin gardista te demirelit qe torturuan shqiptare me formen c’njerezore vrasje e nderit te foshnjeve shqiptare me terrorizem seksual satanik deri ne mbytje.Keta persona i detektonin foshnjet me radar qe duhej te jene udheheqesit e popullit ne te ardhmen,komandantet e levizjeve clirimtare, dhe i sulmonin priory gjegjesisht paraprakisht.Kete krim e kane bere qe ne kohen e ish jugosllavise dhe grupi i ketyre terroristeve seksual njihet si turkish udba.Grupi i ketille qe ri i lidhur dhe me bandat narkotrafikut pervec se terrorizoj foshnjet shqiptare qe paraqitnin komandantet e ardhshem e priti momentin e shfaqjes se levizjeve clirimtare ne vitet e nentedhjeta dhe ua zaptoj udheheqesine deri atje sa qe u bene gjyq I levizjes.
  Vdekje turkish udbes!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet